Informācija autovadītājiem! Latvijā 2018. gadā darbosies 100 stacionārie fotoradari

3 komentāri
Informācija autovadītājiem! Latvijā 2018. gadā darbosies 100 stacionārie fotoradari
Grozījumi izstrādāti, lai sekmīgi īstenotu iepriekš plānotās aktivitātes fotoradaru uzstādīšanā (Edijs Pālens / LETA)

Otrdien, 12. septembrī, Ministru kabinets (MK) atbalstīja grozījumus normatīvajos aktos, kas paredz precizēt plānotos ieņēmumus un izdevumus pasākumiem, kas saistīti ar ceļu satiksmes uzraudzības uzlabošanu.

Kā informē Iekšlietu ministrija, grozījumi izstrādāti, lai sekmīgi īstenotu iepriekš plānotās aktivitātes fotoradaru uzstādīšanā, – 2018. gadā paredzēts uzstādīt 40 stacionāros fotoradarus, līdz ar to kopumā uz Latvijas ceļiem darbosies 100 plānotie stacionārie fotoradari. Vienlaikus ir paredzēts, ka no septembra uz Latvijas ceļiem darbu uzsāks 12 jauni pārvietojamie fotoradari.

Lai nodrošinātu 40 fotoradaru iegādi 2018. gadā, vēl būs nepieciešams MK lēmums par Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) peļņas daļas novirzīšanu fotoradaru iegādei. Atbilstoši plānam ar fotoradaru iegādi un uzstādīšanu saistītās izmaksas 2018.gadā veidos 2 933 259 eiro.

MK arī pieņēma rīkojumu grozījumiem par finansējuma piešķiršanu Iekšlietu ministrijai pasākumiem, kas saistīti ar ceļu satiksmes uzraudzības uzlabošanu. Rīkojumā precizēti prognozētie pārvietojamo fotoradaru uzturēšanas un citi ar satiksmes uzraudzības darbības nodrošināšanu saistītie izdevumi.

3 komentāri