Komentāri

Tapusi jauna autoceļu “melno punktu” karte, kurā iekļauta informācija par 99 īpaši bīstamajām vietām uz Latvijas autoceļiem.

“Melno punktu” karte tiek atjaunota reizi trīs gados. Atjaunotajā kartē iekļauta informācija par laika periodu no 2014. gada līdz 2016. gadam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Anna Kononova
“Latvijas Valsts ceļi” pārstāve

Situācija mainās atkarībā no satiksmes intensitātes dinamikas. Vislielākais “melno punktu” skaits ir bijis periodā pirms krīzes. Pirms desmit gadiem ir bijusi visintensīvākā satiksme uz mūsu valsts autoceļu tīkliem.

Karte tiek veidota, trīs gadu periodā aplūkojot statistiku un atzīmējot tās vietas, kur notikuši vismaz 8 ceļu satiksmes negadījumi vai bojā gājuši vismaz 3 cilvēki.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl