Iluzionists Edžus skaidro, kā Vācijā iegādāties lietotu auto

Iluzionists Edžus ar sava video bloga palīdzību izskaidro ne tikai dažādus burvju trikus, bet arī ar iluzionismu nesaistītas lietas. Šoreiz plānā brauciens uz Vāciju, lai iegādātos lietotu auto. Edžus atklāj, kādi ir šķēršļi, nepieciešamie dokumenti un visa procesa izmaksas.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Giga

  Giga

  Un tieši kāoēc ir vajadzīga Berlīnē pie turka placī vācu valoda:kādā stāvoklī ir auto? Vai tas nav bijis sists? Vai ir patiess nobraukums un kā rakstīts-viens saimnieks, vācu pensionārs? Turks protams skaidrā vācu valodā atbildēja:jaa, jaa!
 • Giga

  Giga

  Labi, ka polji neuzvilka par dzeltenajiem nr., jo ar tiem var pārvietoties tikai Vācijā. Un pie Berlīnes turkiem no mobiles lētā gala jārēķinās kā ss. Lv-ar "mīļāko" nobraukumu
 • Es

  Es

  Interesanti kā dabūji dzeltenos numurus- auto pārdevējs bija kā galvotājs? Tos jau dažus gadus vairs nedot kā agrāk, lai gan spriežot par samaksāto summu - visdrīzāk tos ieguvi nevis tieši TUV ( jo tur izmaksas ap 50 EUR) bet mazajās būdelēs kas palīdz noformēt numurus un galvotāju... tas tā pēc personīgās pieredzes

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!