Iesūti savu “mīļāko” ceļa bedri un dod tai vārdu! Labākajam balvā – nedēļas nogale ar Hummer!

14 komentāri

Lai pievērstu uzmanību aktuālajai bedru problēmai ne vien pilsētu ielās, bet arī uz A līdz Ž kategoriju ceļiem, portāls Skaties un kanāls TV6 uzsāk sociālu kampaņu Aizver bedri! Iesūti savas mīļākās bedres bildi Skaties.lv līdz 2. maijam un dod tai vārdu! Labākās bildes autors saņems vērtīgu balvu – veselu nedēļas nogali vizināties pa skaistākajām Latvijas bedrēm ar Hummer džipu.

Tātad – ja ikdienā ir kāda bedre, kas tevi ik reizi ”iepriecina” nofotografē to, piefiksē, kur tā atrodas, un sūti uz Skaties.lv!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neaizmirsti savai īpašajai bedrei dot vārdu. Tā var būt bedre Emunuela, Ipiķu dižbedre vai Velna pēda – kā nu Tev pašam šķiet. Tad nu pievieno savu dižbedri zemāk dotajai formai, noteikti ieraksti savu vārdu un uzvārdu, kā arī kontaktinformāciju – gadījumam, ja tava īpašā bedre būs Latvijas uzvarētāja!

TOP komentāri

 • Artis
  +52 +52 0

  Artis

  Nesaprotu tos, kuri iesūta dzīvojamo rajonu iekšpagalmu ceļus un stāvlaukumus. Ļoti sliktā stāvoklī, katrā no lielajām pašvaldībām, tādi ir simtiem!
  Turklāt to uzturēšana (apsaimniekošana) ir pašu dzīvojamo māju iedzīvotāju pienākums.
 • Lauris
  +42 +42 0

  Lauris

  Bērziņai pāris stundu laikā teju 600 balsis. Tas viss ir pārāk uzkrītoši...

  Turklāt iesūtītais attēls neatbilst konkursa noteikumiem.

  Kur konkursa rīkotāji un lapas administratori skatās?
 • Inta
  +33 +33 0

  Inta

  Sabīnei Bērziņai nepilnu 24h laikā vairāk kā 560 balsis??!?!!?!?

  Hakeris draugs?!?!!?

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl