Komentāri

Aizvadītajā nedēļā Jelgavā pie lielveikala Elvi uzliesmojusi automašīna Audi. Šajā automašīns degšanā netipisks ir fakts, ka liesmas izcēlās automašīnas salonā. Pieredzējuši ugunsdzēsēji pauž pārliecību, ka ugunsgrēkā vainojamas automašīnas palīgierīces.

Pieredzējušais ugunsdzēsējs Juris Blūzmanis saka – diez vai uguns izcēlusies automašīnas defekta dēļ, un, visticamāk, šajā incidentā vainojamas spēkratā atstātās palīgierīces.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ugunsgrēks sācies no mašīnas iekšienes, kas ir diezgan neracionāli, jo 90% gadījumu automašīnas sāk degt no motora pārsega. Tas, acīmredzot nozīmē, ka iekšā kaut kas bija atstāts. Mūsdienās mēs vairs nespējam dzīvot bez mobilajiem telefoniem, planšetdatoriem un lādētājiem, tādēļ, iespējams, ka ugunsgrēkā vainojams, piemēram, lādētājs, cigarete, kaut kādas citas elektroierīces,” stāsta ugunsdzēsējs.

Foto:

Skaties video!

Raidījums Degpunktā atgādina, ka glābšanas dienestu var sazvanīt pa tālruņa numuru 112.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl