Komentāri
Iespaidīgas automašīnas vienuviet! Entuziasti iepazīst “Latvijas gada auto 2018” kandidātus
Visas dienas garumā interesentiem bija iespēja izpētīt un novērtēt jaunākās automašīnas (Publicitātes foto)

Jau ceturto gadu auto entuziasti un interesenti pulcējušies pie tirdzniecības centra “Mols”, lai iepazītos ar “Latvijas Gada auto 2018” pretendentiem.

Aizvadītajā nedēļas nogalē ikviens varēja apskatīt jaunākās automašīnas, konsultēties ar ”Latvijas Gada auto” žūrijas pārstāvjiem, kā arī doties izmēģinājuma braucienos ar jebkuru konkursam pieteikto auto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visas dienas garumā interesentiem bija iespēja izpētīt un novērtēt jaunākās automašīnas, kā arī sasildīties lielajā teltī, kur ikvienam pieejama silta tēja un kafija. Savukārt Ceļu Satiksmes Drošības Direkcijas (CSDD) stendā apmeklētāji varēja izmēģināt un pārbaudīt to, kāpēc automašīnā ļoti svarīgi ir lietot drošības jostu.

Notiekošā konkursa “Latvijas Gada auto 2018” ietvaros novembrī tirdzniecības centrā “Mols” būs apskatāma lielformāta fotoizstāde un ikvienam būs iespēja nobalsot par sev tīkamāko automašīnu – pretendentu titulam “Latvijas Gada auto 2018”, kurš tiks izziņots jau ceturto gadu.

Konkursa “Latvijas Gada auto” mērķis ir ar kompetentas žūrijas, autoražotāju un mediju atbalstu pievērst Latvijas sabiedrības uzmanību jaunākajiem autoražotāju sasniegumiem, kas pieejami Latvijas tirgū. Tituls “Latvijas Gada auto” tiek pasniegts kopš 1998. gada un konkursam pieteikt drīkst tikai pašus jaunākos autoražotāju modeļus, kuru pirmreizējā reģistrācija CSDD ir pēc 2016. gada 1. oktobra. Galvenais titula ieguvējs tiks paziņots apbalvošanas ceremonijā 1. decembrī.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl