Komentāri
Iespaidīgas automašīnas vienuviet! Entuziasti iepazīst “Latvijas gada auto 2018” kandidātus
Visas dienas garumā interesentiem bija iespēja izpētīt un novērtēt jaunākās automašīnas (Publicitātes foto)

Jau ceturto gadu auto entuziasti un interesenti pulcējušies pie tirdzniecības centra “Mols”, lai iepazītos ar “Latvijas Gada auto 2018” pretendentiem.

Aizvadītajā nedēļas nogalē ikviens varēja apskatīt jaunākās automašīnas, konsultēties ar ”Latvijas Gada auto” žūrijas pārstāvjiem, kā arī doties izmēģinājuma braucienos ar jebkuru konkursam pieteikto auto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visas dienas garumā interesentiem bija iespēja izpētīt un novērtēt jaunākās automašīnas, kā arī sasildīties lielajā teltī, kur ikvienam pieejama silta tēja un kafija. Savukārt Ceļu Satiksmes Drošības Direkcijas (CSDD) stendā apmeklētāji varēja izmēģināt un pārbaudīt to, kāpēc automašīnā ļoti svarīgi ir lietot drošības jostu.

Notiekošā konkursa “Latvijas Gada auto 2018” ietvaros novembrī tirdzniecības centrā “Mols” būs apskatāma lielformāta fotoizstāde un ikvienam būs iespēja nobalsot par sev tīkamāko automašīnu – pretendentu titulam “Latvijas Gada auto 2018”, kurš tiks izziņots jau ceturto gadu.

Konkursa “Latvijas Gada auto” mērķis ir ar kompetentas žūrijas, autoražotāju un mediju atbalstu pievērst Latvijas sabiedrības uzmanību jaunākajiem autoražotāju sasniegumiem, kas pieejami Latvijas tirgū. Tituls “Latvijas Gada auto” tiek pasniegts kopš 1998. gada un konkursam pieteikt drīkst tikai pašus jaunākos autoražotāju modeļus, kuru pirmreizējā reģistrācija CSDD ir pēc 2016. gada 1. oktobra. Galvenais titula ieguvējs tiks paziņots apbalvošanas ceremonijā 1. decembrī.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl