Iepriekšējā mēnesī par ātruma pārkāpšanu sodīti 6387 šoferīši

2 komentāri
Iepriekšējā mēnesī par ātruma pārkāpšanu sodīti 6387 šoferīši
FOTO: LETA

Šā gada septembrī Latvijā par ātruma pārkāpšanu noformēti 6387 protokoli. Lielākais ceļu policijas fiksētais ātruma pārkāpums ir uz Ventspils šosejas, kad autovadītājs traucies ar 185 km/h, informē Valsts policija (VP).

Būtiski apzināties, ka ātruma pārsniegšana mazina iespējas autovadītājam laikus reaģēt uz notiekošo, tādējādi apdraudot ne tikai savu, bet arī citu satiksmes dalībnieku drošību, tādēļ aicinām autovadītājus būt apdomīgiem un nepārsniegt atļauto braukšanas ātrumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgādinām, ka kopš šā gada 2. jūlija stājušies spēkā bargāki sodi par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Steidzīgajiem šoferīšiem turpmāk būs jāatsakās no krietni lielākas naudas summas, nekā tas bija iepriekš, tāpat par lielākiem ātruma pārkāpumiem šoferiem tiks noņemtas ”tiesības” uz soda sankcijā minēto laika periodu un piešķirti soda punkti.

TOP komentāri

  • Nu re
    +2 +2 0

    Nu re

    Nožēlojami, ka korumpēto VARU INTERESĒ TIKAI SODANAUDA-no tās Republika bagātāka nekļūs.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl