Ielu tīrīšana Rīgā turpinās – jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem

Komentāri
Ielu tīrīšana Rīgā turpinās – jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem
Foto: LETA

Ielu uzturēšanas uzņēmumi turpina ielu tīrīšanu pēc ziemas sezonas, kā rezultātā jārēķinās ar īslaicīgiem satiksmes ierobežojumiem bezmaksas stāvvietās, norāda Rīgas domes Satiksmes departaments (RDSD). No 19. maija uzstādīti ierobežojumi apstāties un stāvēt aizliegts Artilērijas ielas kreisajā pusē virzienā no A.Čaka ielas līdz G. Astras ielai.

Ielu tīrīšanu ar specializēto tehniku tiek veikta tikai nakts laikā, lai neapgrūtinātu kopējo satiksmi. Satiksmes ierobežojumi ir īslaicīgi, līdz pat trīs dienām. Autovadītāji aicināti būt saprotoši, un savas automašīnas nenovietot šajā ielas posmā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ziemā sakrājušos smilšu savākšana ir viens no uzturēšanas darbu veidiem, un tās tiek savāktas ik gadu, iestājoties siltākiem laika apstākļi. Primāri tiek sakoptas maģistrālās ielas ar intensīvu transporta satiksmi, kā arī ielas, pa kurām pārvietojas sabiedriskais transports,” skaidro RDSD.

Tiklīdz ielas tiks satīrītas, pagaidu ceļa zīmes tiks novāktas. Tomēr, ja autovadītāji klaji ignorēs pagaidu ierobežojumus, tiks izsaukta pašvaldības policija, lai konstatētu ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, norāda RDSD.

Lasi vēl