Komentāri
Ielu tīrīšana Rīgā turpinās – jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem
Foto: LETA

Ielu uzturēšanas uzņēmumi turpina ielu tīrīšanu pēc ziemas sezonas, kā rezultātā jārēķinās ar īslaicīgiem satiksmes ierobežojumiem bezmaksas stāvvietās, norāda Rīgas domes Satiksmes departaments (RDSD). No 19. maija uzstādīti ierobežojumi apstāties un stāvēt aizliegts Artilērijas ielas kreisajā pusē virzienā no A.Čaka ielas līdz G. Astras ielai.

Ielu tīrīšanu ar specializēto tehniku tiek veikta tikai nakts laikā, lai neapgrūtinātu kopējo satiksmi. Satiksmes ierobežojumi ir īslaicīgi, līdz pat trīs dienām. Autovadītāji aicināti būt saprotoši, un savas automašīnas nenovietot šajā ielas posmā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ziemā sakrājušos smilšu savākšana ir viens no uzturēšanas darbu veidiem, un tās tiek savāktas ik gadu, iestājoties siltākiem laika apstākļi. Primāri tiek sakoptas maģistrālās ielas ar intensīvu transporta satiksmi, kā arī ielas, pa kurām pārvietojas sabiedriskais transports,” skaidro RDSD.

Tiklīdz ielas tiks satīrītas, pagaidu ceļa zīmes tiks novāktas. Tomēr, ja autovadītāji klaji ignorēs pagaidu ierobežojumus, tiks izsaukta pašvaldības policija, lai konstatētu ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus, norāda RDSD.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl