Iegaumē! Autostāvvieta tirdzniecības centrā Olimpia turpmāk būs maksas

1 komentārs
Iegaumē! Autostāvvieta tirdzniecības centrā Olimpia turpmāk būs maksas
FOTO: LETA

No šodienas, 23. novembra, iepirkšanās centrā Olimpia, Āzenes ielā 5, Rīgā, ieviesta maksa par automašīnas novietošanu stāvvietā. 

Iepirkšanās centra vadītāja Zane Šulca informē, ka trīs stundas diennaktī autostāvvietā būs bez maksas, bet, sākot ar ceturto stundu, maksa būs pieci eiro stundā.

Tāpat autostāvvietā darbosies inovatīva autostāvvietu video kontroles sistēma.

“Ņemot vērā iepirkšanās centra atrašanās vietu, joprojām liela daļa autostāvvietas pakalpojumu izmantotāji ir apkārtējo biroju darbinieki un blakus esošās augstskolas studenti, kaut gan primāri tā ir paredzēta mūsu klientiem,” stāsta iepirkšanās centra vadītāja.

Video kontroles sistēma, pazīstama ar nosaukumu AutoPay, ir viens no jaunākajiem autostāvvietu tehnoloģiskajiem risinājumiem Eiropā. Tās pamatā – optisks numura zīmju atpazīšanas risinājums, kas nodrošina stāvvietas darbību bez barjerām, un to, ka pakalpojums tiek apmaksāts ar pēcapmaksu.

Iebraucot autostāvvietā, videokameras fiksēs automašīnas valsts reģistrācijas numuru, un sistēma uzsāks laika atskaiti. Izbraucot no autostāvvietas, videosistēma pēc automašīnas valsts reģistrācijas numura noteiks, vai klients ir iekļāvies noteiktajā bezmaksas laikā. Gadījumos, kad šis laiks tiks pārsniegts, klientam tiks nosūtīts rēķins pa pastu uz deklarēto dzīvesvietu.

1 komentārs