1 komentārs
Iegaumē! Autostāvvieta tirdzniecības centrā Olimpia turpmāk būs maksas
FOTO: LETA

No šodienas, 23. novembra, iepirkšanās centrā Olimpia, Āzenes ielā 5, Rīgā, ieviesta maksa par automašīnas novietošanu stāvvietā. 

Iepirkšanās centra vadītāja Zane Šulca informē, ka trīs stundas diennaktī autostāvvietā būs bez maksas, bet, sākot ar ceturto stundu, maksa būs pieci eiro stundā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat autostāvvietā darbosies inovatīva autostāvvietu video kontroles sistēma.

“Ņemot vērā iepirkšanās centra atrašanās vietu, joprojām liela daļa autostāvvietas pakalpojumu izmantotāji ir apkārtējo biroju darbinieki un blakus esošās augstskolas studenti, kaut gan primāri tā ir paredzēta mūsu klientiem,” stāsta iepirkšanās centra vadītāja.

Video kontroles sistēma, pazīstama ar nosaukumu AutoPay, ir viens no jaunākajiem autostāvvietu tehnoloģiskajiem risinājumiem Eiropā. Tās pamatā – optisks numura zīmju atpazīšanas risinājums, kas nodrošina stāvvietas darbību bez barjerām, un to, ka pakalpojums tiek apmaksāts ar pēcapmaksu.

Iebraucot autostāvvietā, videokameras fiksēs automašīnas valsts reģistrācijas numuru, un sistēma uzsāks laika atskaiti. Izbraucot no autostāvvietas, videosistēma pēc automašīnas valsts reģistrācijas numura noteiks, vai klients ir iekļāvies noteiktajā bezmaksas laikā. Gadījumos, kad šis laiks tiks pārsniegts, klientam tiks nosūtīts rēķins pa pastu uz deklarēto dzīvesvietu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl