Griežoties no kreisās joslas, busiņš aizķer motociklistu; policisti avāriju izmeklē gausi

2 komentāri
Griežoties no kreisās joslas, busiņš aizķer motociklistu; policisti avāriju izmeklē gausi
Ekrānuzņēmums

Jelgavā pirms kāda laika notikusi sadursme starp busiņu ar piekabi un kādu motociklistu. Rezultātā – motobraucējs nonācis slimnīcā un tagad, cerībā atgūt rokas kustības, iziet rehabilitācijas kursu Rīgā. Situācija nav viennozīmīga, taču puisim šķiet, ka policisti bez ekspertīzes grib viņu padarīt par negadījuma vaininieku.

Cietušais motobraucējs saka, ka avārija notikusi šādi – iedegās zaļais luksofora signāls, kad priekšā braucošais busiņš pārvietojies pa kreiso joslu. Tad tā šoferis ļoti ātri pagriezies labajā joslā – visticamāk, lai veiksmīgāk iegrieztos kāda uzņēmuma teritorijā. Pagriezienu viņš veicis visai aši, taču tajā pašā laikā notikusi sadursme ar motobraucēju, kas pārvietojies pa labo joslu. Puisis uzskata, ka policijā izmeklēšana nenotiek tā, kā tai vajadzētu, turklāt viņš ir pārliecināts – Jelgavas likumsargi ir lēmuši, ka vainīgs ir motobraucējs, jo neesot ievērojis distanci.

“Ceļu policists pēc avārijas motociklu pat nav paņēmis uz ekspertīzi. Pēc negadījuma policisti pat mēnesi nav zvanījuši, nav vēlējušies mani nopratināt, uzzināt veselības stāvokli pēc negadījuma. Pēc tam viņi mani nopratināja nevis kā cietušo, bet kā aculiecinieku,” stāsta cietušais puisis.

No likumsargiem raidījums Bez Tabu saņem šādu atbildi – tagad šo ceļu satiksmes negadījumu viņi nekomentēs, un notikušo skaidros tad, kad būs veiktas transportlīdzekļu ekspertīzes. Puisis norāda, – ekspertīze notiks divus mēnešus pēc avārijas, taču arī tas tiks veikts tikai pēc tam, kad to pieprasījis puiša advokāts.

Ko par šo negadījumu domā jurists, un kāds ir tavs viedoklis? Skaties video!

2 komentāri