Komentāri
GAZ 21, “kapeiciņa”… CSDD bez maksas pārbauda “izbrāķētos” auto
Foto: CSDD

Sestdien, 8. augustā, CSDD Valmieras tehniskās apskates stacijā bez maksas diagnostika tika veikta 209 automašīnām; tas ir apmēram tikpat daudz, cik “ražīgā” darba dienā.

Lielākā daļa apmeklētāju bija ar automobiļiem, kuru vecums ir desmit un vairāk gadu. Vecākais auto bija 1961. gada GAZ 21. Tā kā šeit ierodas auto, kas nav speciāli sagatavoti un, lai to īpašnieki noskaidrotu, tieši kas “kaiš” viņu spēkratam, tad lielākā daļa no tiem (vairāk nekā 80%) tika “izbrāķēti” drošai ceļu satiksmei. Apmēram 13% apmeklētāji izmantoja šo pasākumu, lai veiktu atmiņās paliekošu tehnisko apskati.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tehniskās apskates darbinieki visvairāk izteica aizrādījumus par bremžu sistēmas un balstiekārtas bojājumiem, auto koroziju, kā arī degvielas un eļļas noplūdi.

Tehniskās apskates nakts pasākuma nolūks ir mudināt autobraucējus piedalīties ceļu satiksmē ar drošiem un tehniskā kārtībā esošiem transportlīdzekļiem, lai neapdraudētu ne savu, ne arī citu satiksmes dalībnieku veselību un dzīvību.

Bez automobiļa diagnostikas un tehniskās apskates pakalpojumiem, klientiem bija iespēja izmēģināt sajūtas auto apgāžamajā stendā, piedalīties PIT STOP sacensībās, noskaidrot, kas ir promiļu brilles, un izmēģināt elektroautomobiļa ”parkošanos”. Nākamā tehniskās apskates nakts notiks Ventspilī – jau nākampiektdien, 14. augustā, no plkst. 19.00.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl