Futūristiskais Renault Eolab konceptauto

Komentāri

Pat auto žurnālistiem nemaz tik bieži nerodas iespēja izmēģināt auto prototipu. Taču AUtoziņām šoreiz ir paveicies un viņu rīcībā nonācis Renault Eolab, kura tehnoloģijas zināmā mērā reprezentē nākotnes auto.

Renault Eolab ir autoražotāja izlūkgājiens hibrīdauto un elektroauto virzienā.  Kā viens no eksperimentālā auto veiksmes kritērijiem ir zems degvielas patēriņš – 1 litrs uz 100 kilometriem. Lai šāds auto nemaksātu ārkārtīgi lielas summas, Renault inženieri ir centušies uzlabot vispirms jau paša auto virsbūvi maksimāli samazinot tā svaru, radot visdažādākos spoilerus un korpusa formas pēc iespējas mazākai gaisa pretestībai. Protams, šis auto arī ir aprīkots ar elektromotoriem, kas spēj attīstīt līdz pat 120 km/h lielu ātrumu.

Vairāk skaties video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl