Komentāri
Frankfurtē tiek demonstrēts, kādi būs auto jau tuvākajā nākotnē. Skaties foto!
Foto: EPA / LETA

Viss šai pasaulē ir mērogā. Vieniem mobilais tālrunis tik vien kā nepieciešams piezvanīšanai, citiem – multifunkcionāla spēļmantiņa. Un ir arī tādi, kuriem spēļmantiņas ir uz četriem riteņiem un maksā pār 100 000. Tieši šāda ranga un klases automašīnas šobrīd apskatāmas starptautiskajā auto izstādē Frankfurtē.

Viens no iespaidīgākajiem eksemplāriem ir Larborghini Huracan Spyder. Šim pilnpiedziņas kabrioletam ir 5,2 litru benzīna motors ar jaudu 602 zirgspēki. Ātrumu 100 kilometri stundā šis auto sasniedz nepilnās trīs ar pusi sekundēs. Lai tādu iegādātos, jāšķiras būs tik vien kā no ceturtdaļmiljona eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar iespaidīgu kabrioletu šogad izstādē startējuši arī Rolls Royce ražotāji! Motora jauda vairāk kā 550 zirgspēku, ātrumu 100kilometru stundā tas spēj sasniegt nepilnās piecās sekundēs un garantētais ātrums uz ceļa – 249kilometri stundā.

Trešais eksotiskākais izstādes dalībnieks ir Ferrari Spider. Ar milzīgu jaudu, izcilu 3 sekunžu paātrinājumu līdz 100 kilometriem stundā un klasisko – sarkano Ferrari krāsu. Lai iespaidīgāk izklausītos, ražotāji zvēr, ka ritošajā daļā izmantotas vairākas tādas pašas detaļas kā 1. formulā.

Bet ar mērķi iekarot plašāku tirgus daļu – izstādē startējis Porsche atjauninātais 911 Carrera modelis. Arī jaudīgs, arī iespaidīgs, arī dārgs. Neraugoties uz to, ka paši ražotāju šo automašīnu sauc par demokrātisku un piemērotu teju jebkuram.

Skaties foto:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl