Fotoreportāža: Latgalē top ceļi ar melnā bitumena segumu

Komentāri
Fotoreportāža: Latgalē top ceļi ar melnā bitumena segumu
Foto: LVC

Par VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) ietaupītajiem līdzekļiem paredzēts uzlabot braukšanas apstākļus uz grants seguma autoceļiem. Kopumā visā valsts teritorijā tiks uzlaboti gandrīz 200 km vietējo autoceļu par 6,5 miljoniem eiro.

Plašākie darbi paredzēti Latgal, kur ar melnā bitumena segumu tiks apklāti kopumā 110 km grants ceļu. Virsmas darbu apstrādes pasūtītājs ir VAS ”Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veicot grants autoceļu dubulto virsmas apstrādi, grants seguma ceļa posms iegūst asfaltam līdzīgu segumu, kas nodrošina komfortablākus braukšanas apstākļus, kā arī tiek novērsta ceļa putēšana. Šāda seguma noturība ir vidēji pieci līdz desmit gadi, pēc tam virsmas apstrāde ir jāatkārto. Šo tehnoloģiju izmanto uz autoceļiem ar nelielu satiksmes intensitāti.

Lai iepazītos ar būvdarbiem uz Latgales reģionālajiem un vietējiem ceļiem, satiksmes ministrs Anrijs Matīss kopā ar LVC un LAU vadību apmeklēja šo reģionu, kur cita starpā vēroja melnā seguma uzklāšanu uz grants autoceļa V754 Līvāni – Gavertiene – Steķi.

FOTO: Kā Latgalē top ceļi ar melnā bitumena segumu

Lasi vēl