Fotoradars – ir; brīdinošas ceļazīmes – nav!

Komentāri
Fotoradars – ir; brīdinošas ceļazīmes – nav!
Ilustratīvs foto: LETA

Uz ceļa Jūrmalas apvedceļš – Salaspils pie apdzīvotas vietas Jaunmārupe jau kādu laiku ir uzstādīts fotoradars, taču ceļa zīmes, kas autovadītājus brīdinātu par šī fotoradara esamību, nav, novērojis kāds portāla Skaties.lv lasītājs.

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) iepriekš paudusi, ka pirms stacionāro fotoradaru atrašanās vietām tiek plānots izvietot braukšanas ātrumu ierobežojošas ceļa zīmes ar brīdinošu papildzīmi par fotoradara darbību, liecina informācija CSDD mājaslapā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komentējot to, kādēļ minētajā vietā Jaunmārupē nav papildzīmes par to, ka ātrumu uz ceļa mēra fotoradars, CSDD pārstāvji pauž, ka tur ”radars ir uzstādīts tikai dažas dienas un pašlaik tas darbojas testa režīmā”. ”Līdz brīdim, kad tas sāks darbu strādāt darba režīmā, arī ceļa zīmes būs uzstādītas,” šoferim sola CSDD pārstāvji.

Kur Latvijā tiek uzstādīti fotoradari?

CSDD skaidrojums:

Izstrādājot radaru atrašanās vietas, analizēta un ņemta vērā gan citu valstu pieredze, gan līdzšinējie ceļu satiksmes dati un faktori Latvijā. Proti, ceļu satiksmes negadījumu analīze – negadījumu, cietušo un bojāgājušo skaits konkrētajā vietā, ceļa posma funkcionālā nozīme satiksmē, potenciālā braukšanas ātruma pārsniegšanas rezultātā radītais apdraudējums citiem satiksmes dalībniekiem, satiksmes intensitāte un raksturīgās braukšanas tendences.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl