Komentāri
Fotoradari ļāvuši uzlabot situāciju uz Latvijas ceļiem! Plānots iepirkt vēl 84 radarus
FOTO: LETA

Stacionāro fotoradaru uzstādīšana ir ļāvusi uzlabot situāciju uz Latvijas ceļiem. Tā Ceļu satiksmes drošības padomes sēdē atzina policijas un Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) pārstāvji.

Šobrīd uz šosejām ir 16 fotoradaru vietas. Pērn tie reģistrējuši 56 tūkstošus ātruma pārkāpumu, taču šajās vietās nav bojāgājušo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Fotoradaru efektivitātei kā vienam no prevencijas līdzekļiem piekrīt arī ceļu satiksmes drošības eksperts Oskars Irbītis.

Fotoradaru skaitu plānots palielināt arī nākotnē. Šobrīd izsludināts iepirkums par papildus 84 stacionāro radaru iegādi.

Taču secināts, ka straujāku ieviešanu kavē fotoradaru iepirkumi, kas esot sarežģīti un ilgstoši. Pretendenti ar pārsūdzībām tos var aizkavēt gadiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl