Fotoradari kontrolēs OCTA un tehnisko apskati arī tad, ja autovadītājs ātrumu nepārsniedz

Visi Latvijas fotoradari līdz novembra vidum strādās īpašā režīmā, kontrolējot, vai automašīnām ir OCTA un derīga tehniskā apskate. Šos datus fotoradari fiksēs arī tad, ja autovadītājs ātrumu nepārsniedz.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Jānis Blondais

  Jānis Blondais

  Vaig atsist apkopes izgruzsto naudiņu! 🤦‍♂️😂😂😂
 • OZfans

  OZfans

  1. Gan CSDD, gan VP atzinuši, ka fotoradari pieļauj kļūdas reģ.nr. identifikācijas procesā (periodiski publiskā telpā parādas informācija par nepamatotiem sodiem). Fiksējot visus auto, attiecīgi absolūtas un relatīvās kļūdas tikai augs.
  2. Intensīvas satiksmes apstākļos visus nepiefiksēs, bet tas jau neatbilst norm.aktiem.
  3. Man ir tiesības pārvietoties, kur un kad vēlos, netiekot pakļautam pastāvīgai kontrolei (izņemot likumos noteiktos gadījumos). Kad mani aptur inspektors, lai veiktu dokumentu pārbaudi vai liktu iepūst trubiņā, viņš nebildē auto, nefiksē manus ID datus. To dara tikai tad, kad ir izdarīts pārkāpums, un tiek saņemts protokols. Savukārt no fotoradariem iegūtā informācija peldēs valsts serverī un tiks apstrādāta, lai veidotu un analizētu mūsu uzvedības modeli. C'mon!
  4. Par TA un OCTA neesamību var sodīt kaut 100 reizes dienā. Tas nozīmē, ja nepaveiksies un jūs neapturēs ceļu policija, pilsētas apstākļos varat šķirties pat no 1k EUR. Pirmajā gadījumā saņemsiet protokolu un nopirksiet OCTA vai paņemsiet vienas dienas atļauju un dosieties uz tuvāko TA staciju.
 • Berzins Sirbu Andris
 • Ineta
 • Hax
 • jupis

  jupis

  Jāpaņem kāds numurs rokās ar beigušos octa un jāpavēro vai tā ir taisnība.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!