Fotoradari darbojas: uz ceļiem atklāti jau 15 000 pārkāpumi

Komentāri

Kopš februāra, kad uz valsts ceļiem atgriezās fotoradari, jau fiksēti gandrīz 15 000 pārkāpumu. Iespējams, tieši šo radaru klātesamība šogad samazinājusi ceļu satiksmes negadījumu skaitu, taču bojāgājušo skaits vēl joprojām ir augsts. Viens no bīstamākajiem ceļu posmiem joprojām ir arī Kokneses–Tīnūžu šoseja.

Uz valsts ceļiem šogad gājis bojā 81 cilvēks – tas ir par 14 mazāk nekā pērn identiskā laika posmā, tomēr kopš februāra, kad Latvijā tika uzstādīti 16 stacionārie fotoradari, fiksēti jau gandrīz 15 000 pārkāpumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kokneses–Tīnūžu šoseja izpelnījusies nepārtrauktu Valsts policijas uzmanību, uz tās visu laiku patrulē gan trafaretas, gan netrafaretas policijas automašīnas. Ceļu satiksmes drošība policija apliecina, ka nākamajā stacionāro fotoradaru uzstādīšanas kārtā mērierīces tiks izvietotas arī uz šīs šosejas, tomēr, kad tas tiks izdarīts, grūti prognozēt.

Jaunie fotoradari galvenokārt būs izvietoti ārpus Rīgas – Ventspils, Liepājas, Valmieras šosejas, vairāki arī Latgalē, Daugavpils reģionā. Valsts policija stāsta, ka līdz šim uzstādīties fotoradari ir uzlabojuši situāciju, samazinot ceļu satiksmes negadījumu skaitu to uzstādītajās vietās, tomēr norāda, ka policija katram ātruma pārkāpējam blakus izstāvēt nevar, tāpēc aicina arī katru satiksmes dalībnieku vērst uzmanību atļautajam braukšanas ātrumam un uzmanībai uz ceļa.

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl