FOTO: zināms, kurš auto Vecrīgā pakarināts gaisā!

Komentāri
FOTO: zināms, kurš auto Vecrīgā pakarināts gaisā!
Publicitātes foto

Vecrīgā, Latviešu Strēlnieku laukumā, uzstādīta instalācija – auto, kas 20 metru augstumā karājas gaisā. Pāris dienu laikā instalācija kļuvusi par Vecrīgas apmeklētāju piesaistošu objektu, kas mudina apstāties un nofotografēties.

Šo instalāciju uzstādījuši autoražotāja Volkswagen pārstāvji, kā paši skaidro, “mudinot cilvēkus uzdrošināties pieskarties neaizskaramajam”. Izrādās, instalācija uzstādīta par godu jaunajam Volkswagen Tiguan.

Jaunais Tiguan jau piedzīvojis pasaules pirmizrādi Starptautiskajā Frankfurtes auto izstādē un drīzumā tiks atklāts arī Latvijas auto faniem, informē autoražotāja pārstāvji.

Skaties foto!

Tā tika uzstādīta šī instalācija!

“Instalācijas mērķis ir norādīt, ka ar jauno Tiguan viss kļūst sasniedzams. Tas nodrošina plašu klāstu ar inovatīvām tehnoloģijām tiem, kuri vienmēr kustībā un ir jaunu iespaidu meklējumos,” paziņojumā medijiem vēsta VolksWagen pārstāvji.

VolksWagen Tiguan ir aktīvs informatīvais displejs, kas attēlo navigāciju, tāpat tur atrodama viedtālruņa bezvadu uzlāde un izklaides sistēma, kuras kontroli var pārņemt ikviens auto blakussēdētājs, kas savienojas caur Bluetooth.

Tāpat standartaprīkojumā ir iekļautas tādas tehnoloģijas kā gājēju uzraudzības sistēma, sadursmes novēršanas brīdinājuma sistēma Front assist, braukšanas joslu uzturēšanas asistents Lane Assist un adaptīvā kruīza kontrole, kuru novērtēs tie, kas mēro tālus ceļus.

Tāpat VolkWagen reklāmas kampaņas ietvaros izstrādāta spēle tiguan.online/lv/, kurā jāsacenšas par virtuāliem ”pieskārieniem” jaunajam auto. Pašlaik spēlētājs, kurš izvirzījies līdera pozīcijā, veicis teju 200 tūkstošus ”pieskārienu”.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl