FOTO: Visā Latvijas teritorijā “ziemas pasaka” saputinājusi ceļus; šoferi brauc ar 40 km/h

10 komentāri
FOTO: Visā Latvijas teritorijā “ziemas pasaka” saputinājusi ceļus; šoferi brauc ar 40 km/h
Foto: Oksana Klēģere

Putenis svētdien liek autovadītājiem braukt daudz uzmanīgāk un prātīgāk, turklāt autovadītāji ziņo – gan Rīgā, gan ārpus tās autoceļi ir apsniguši, un sniega tīrītāji nespēj novākt sniegu. 

Kā novēroja portāls Skaties.lv, sniega kārta gan dienas laikā, gan vakarā ir, piemēram, Ķengaragā, Maskavas ielā, gan Pierīgā, piemēram, Valdlaučos – izskatās, ka sniegs nav tīrīts nemaz.

Savukārt, Bez Tabu korespondents Alberts Dinters no Kurzemes ziņo, ka arī uz Liepājas šosejas braukšanas apstākļi ir tik bēdīgi, ka autovadītāji, ievērojot piesardzību, nebrauc ātrāk par 60 kilometriem stundā.

Tikmēr kādas aculiecinieces foto no Langstiņiem liecina – tur sniega tīrītājs, izskatās, nav braucis jau ilgu, ilgu laiku… Tāpat situācija uz Vidzemes šosejas ir gaužām bēdīga – autovadītāji pārvietojušies ar ātrumu 30 – 40 km/h.

Latvijas Valsts ceļu informācija liecina, ka braukšanas apstākļi ir apgrūtināti teju visā Latvijas teritorijā.

Skaties foto un brauc prātīgi!

“Lai nepakļautu sevi un citus ceļu satiksmes dalībniekus paaugstinātam riskam, aicinām autovadītājus izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri. Atgādinām, ka ziemas uzturēšanas līmenis dažādas nozīmes autoceļiem ir atšķirīgs un ceļa stāvoklis ziemas laikā var mainīties ļoti strauji,” teikts Latvijas Valsts ceļu mājaslapā.

TOP komentāri

 • es
 • Marcipan
  +1 +1 0

  Marcipan

  Kaspar tas pas ka lietuva mums tu stulba rakati tu esi krievitajs ej prom uz 2015 gada ejbtur krievija robeza. Mums jau maina plana ar 2016 mums bus stipra latvija. Pesh kam tu vajag sheit. Fail tu esi. Ata
 • Brinums
  +1 +1 0

  Brinums

  Uzmanas Ventspilnieki,braucu pirms 1h,mašinas brauc 35-40km/h.kas atrak mašinas nes šķerite.Neviena šķura nav manita,par brinumu Ventspili.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl