Foto: retro ”moči” mēro spēkus rallijā

Komentāri
Foto: retro ”moči” mēro spēkus rallijā
Foto: Retrotūrists

Septiņdesmito un astoņdesmito gadu motocikli, azarts, emocijas un kopā būšanas spēks – šie ir atslēgvārdi, kas raksturo pasākumu orientēšanās ralliju Retrotūrists, kurš šogad aizvadīts ar vērienu, pulcējot vairāk nekā 80 retro motociklu.

Retrotūrists ir ikgadējs seno motociklu rallijs, kas tradicionāli norisinās katru gadu pirmajā jūlija nedēļas nogalē un pulcina lielu skaitu retro motociklu cienītāju. Pasākuma pamatā ir aptuveni 250 kilometru garš orientēšanās rallijs ar uzdevumiem kontrolpunktos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt pārējā laikā dalībniekiem ir iespēja sajust septiņdesmito un astoņdesmito gadu mototūrisma burvību, baudot uz ugunskura gatavotus ēdienus, guļot brezenta teltīs un aizvadot divus vasaras vakarus kopā ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem.

Patlaban Retrotūrists no vienkārša orientēšanās rallija ir izaudzis par nelielu mototūrisma festivālu.

Retrotūrists 2015 pulcinājis vairāk nekā 80 seno motociklu un aptuveni 130 dalībnieku.

Skaties foto:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl