FOTO: No Venēcijas uz Rīgu ar antīkiem auto

Komentāri
FOTO: No Venēcijas uz Rīgu ar antīkiem auto
FOTO: LETA

Vecpilsētas sirdī šodien finišējis seno spēkratu brauciens Amber Trophy. Brauciena maršruts veda pa seno Dzintara ceļu, kas savulaik savienoja Baltijas jūras piekrasti un seno Romas impēriju.

Kopumā dalībniekiem bija jāpārvar vairāk nekā 2000 kilometru, šķērsojot Austriju, Čehiju, Poliju un Lietuvu un visbeidzot – Latviju. Braucēji ieradušies ar automobiļiem, kas ražoti no 1950. līdz 70 gadam.

Starp atbraukušajiem auto bija tādi eksemplāri kā Maserati Marek, Lancia Flaminia Zagato, Jaguar XK un citi. Brauciena dalībnieki Rīgā iecerējuši apmeklēt Ziemeļvalstu un Baltijas valstu dziesmu svētkus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl