FOTO: jaunieši bloķē ceļu šoferiem, kas uz Siguldas šosejas sastrēgumu apdzen pa “ātrās palīdzības” joslu

29 komentāri
FOTO: jaunieši bloķē ceļu šoferiem, kas uz Siguldas šosejas sastrēgumu apdzen pa “ātrās palīdzības” joslu
Foto: Skaties.lv

Piektdienas vakarā uz Siguldas šosejas izveidojies milzīgs sastrēgums, maksimālais ātrums ir desmit kilometri stundā, un, pacietībai plīstot, daudzi šoferi mēģina izmantot apbraukšanai joslu, kas ir paredzēta “ātrajai palīdzībai”.

Tiesa gan, šādu nekaunību negrib pieļaut jaunieši, kas šo joslu “aizbarikadējuši” ar saviem velosipēdiem. Kā novēroja Skaties.lv jauniešiem, kas rūpējās par kārtību, nav vairāk par 25 gadiem.

Josla, kas atrodas šosejas malā, nereti tiek izmantota, lai pa to varētu pārvietoties Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi. Tāpat par to pārvietojas velosipēdisti.

Aculiecinieki ziņo, ka sastrēgumā pavadījuši jau vismaz vienu stundu.

Skaties foto!

Portāls Skaties.lv jau ziņoja – pēdējā laikā daudzi iedzīvotāji pauduši sašutumu par remontdarbiem uz šosejas no Rīgas uz Siguldu. Iemesls ir nevis remonti, bet tas, ka to dēļ sastrēgumstundās brauciens pa autostrādi aizņem ļoti ilgu laiku.

Lielākā problēma ir tā, ka remontējamos posmos nav iespējama apdzīšana. Un, ja ceļā gadās lēni braucošs traktors vai riteņbraucējs, sastrēgums veidojas kilometriem garš.

Plaši remontdarbi patlaban notiek posmā no pagrieziena uz Langstiņiem līdz pārvadam pār šoseju Garkalnē. Remontējamais posms ir aptuveni desmit kilometrus garš.

Rudenī darbus paredzēts pārtraukt, bet pilnībā tie jāpabeidz nākamvasar. Tātad ar ierobežojumiem jārēķinās vēl vismaz gadu. Būvdarbu izmaksas pārsniegs 18 miljonus eiro.