Filmēšanas dēļ ierobežos satiksmi Maskavas ielas rajonā

0 Komentāru
Filmēšanas dēļ ierobežos satiksmi Maskavas ielas rajonā
Foto: James Willamor /Flickr

Filmēšanas dēļ Rīgā no šodienas, 19. novembra, līdz 22. novembrim atsevišķos ielu posmos tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana, informēja Rīgas domē.

Ierobežojumi paredzēti no šodienas plkst. 10.00 līdz 22. novembra plkst. 8.00 Maskavas ielas posmā no Lāčplēša ielas līdz Īsajai ielai.

No 20. novembra plkst. 20.00 līdz 22. novembra plkst. 8.00 ierobežojumi būs spēkā Maskavas ielas posmā no Lāčplēša ielas līdz ēkai Maskavas ielā 58, Mazā Krasta ielas posmā no Bārddziņu ielas līdz Īsajai ielai, Elijas ielas posmā no Maskavas ielas līdz ēkai Elijas ielā 19 un Strūgu ielas posmā no Dagdas ielas līdz Maskavas ielai.

Savukārt 21. novembrī no plkst. 5.00 līdz 24.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Maskavas ielas posmā no Lāčplēša ielas līdz Īsajai ielai, kā arī Bārddziņu ielā, kā arī no plkst. 5.00 līdz 24.00 tiks ierobežota vai slēgta transportlīdzekļu satiksme filmēšanas laikā līdz piecpadsmit minūtēm Maskavas ielas posmā no Lāčplēša ielas līdz Elijas ielai.

Ierobežojumi neattieksies uz filmēšanas tehniskajiem transportlīdzekļiem un transportlīdzekļiem ar speciālām atļaujām.

Rīgas dome arī informē, ka, veicot filmēšanas darbus nakts laikā, var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis un izmantots papildu apgaismojums.

Par filmēšanas norisi atbildīga SIA Baltic Pine films.

0 Komentāru