“Europark” autostāvvietām draud palikšana bez biļešu automātiem

Valsts ieņēmumu dienests (VID) izsaka pēdējos brīdinājumus uzņēmumiem – tiem, kuri to vēl nav izdarījuši, – ieviest jaunajām prasībām atbilstošas kases aparātus. Tādu nav atlicis daudz, bet tomēr. Vislielākās problēmas draud autostāvvietu uzņēmumiem.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Nu re

  Nu re

  Pārāk jau sākuši blēži piesavināties Rīgas ielas, pat ulmaņlaiku bruģis jau ir viņu.
 • tak

  tak

  Nahuij vajag tos liekezu pabalstus,taisit naudu no citu ipasums it ka apsimniekosanas,pareizak,apzagsanas! Publiski sodit,slotas katu dirsa par katru kvadratmetru!
 • tiešsaistes peļņa

  tiešsaistes peļņa

  Es noppelnu daudz naudas (no USD 150 līdz USD 250 / stundā) tiešsaistē no sava klēpjdatora. Pirmajā mēnesī, kad saņēmu čeku par USD 24568, šis tiešsaistes darbs ir vienkāršs un saprotams, jums nav jādodas uz biroju, tas ir viņa darbs no mājām tiešsaistē. Šī darba iespēja jums ir paredzēta šobrīd. Ja vēlaties, vienkārši izmēģiniet to pievienotajā vietnē .... Dodieties uz zemāk esošo vietni un sāciet darbu.

  ...............>>>>>>>>>> C­a­s­hFl­­o­w­7­7.C­­­OM
 • tiešsaistes peļņa

  tiešsaistes peļņa

  Es nopelnu daudz naudas (no USD 150 līdz USD 250 / stundā) tiešsaistē no sava klēpjdatorra. Pirmajā mēnesī, kad saņēmu čeku par USD 24568, šis tiešsaistes darbs ir vienkāršs un saprotams, jums nav jādodas uz biroju, tas ir viņa darbs no mājām tiešsaistē. Šī darba iespēja jums ir paredzēta šobrīd. Ja vēlaties, vienkārši izmēģiniet to pievienotajā vietnē .... Dodieties uz zemāk esošo vietni un sāciet darbu.

  ...............>>>>>>>>>> C­a­s­hFl­­o­w­7­7.C­­­OM

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!