Komentāri

Pasaulē nav daudz tādu, kas uzdrīkstētos stāties pretī Žanam Klodam van Dammem, bet Baltkrievijā ir vismaz viens vīrs, kurš viņa špagata meistarstiķi ir gatavs pacelt jaunā līmenī.

Dažādām leģendām apvītā aktiera Žana Kloda van Dammes špagats starp divām “Volvo” kravas automašīnām izpelnījās plašu sajūsmu pirms dažiem gadiem un likās, ka latiņa pacelta neaizsniedzamos augstumos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā gan neuzskata baltkrievi, kuri, reklamējot savus “BelAZ” pašizgāzējus, pieaicinājuši kaskadieri Denisu Blohinu. Rezultāts ir ne mazāk iespaidīgs kā Holivudas aktierim.

Baltkrievu kaskadieris starp “BelAZ” pašizgāzējiem

Žana Kloda van Dammes meistarstiķis “Volvo” reklāmā

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl