Eksperts: Iespējams, jāpalielina sodi par drošības jostu nelietošanu un būtisku ātruma pārkāpšanu

Latvijā, iespējams, nepieciešams palielināt sodus par drošības jostu nelietošanu un būtisku ātruma pārkāpšanu, intervijā aģentūrai LETA atzina Valsts tiesu ekspertīžu biroja eksperts Oskars Irbītis.

Atpakaļ uz rakstu

33 komentāri

  • Latviete

    Latviete

    Nu vel un vel japalielina sodi.protams japelna nauda rd zagliem.kaa tik visu palielinat un labot likumus.es vel neesmu redzejusi,ka izsaka bridinajumu,apmaca ,notiek veiktas parrunas.Ta vien liekas,ka musu latvija soda it par visu.Driz nebus lauts parvietoties brivi,elpot.Policejiska ,diktatoriska valsts.pretigi.Ne doma par musu labklajibu,bet par savu.Visur atbildigas personas zagli ,pat policija.Labak sakartojiet to ritenu brauksanu par gajeju ietvi.Vini nenem vera,brauc virsu,strauji bremze,bet ietves ir domatas tikai gajejiem.Ja neprot,negrib braukt ar riteni pa braucamo dalu,tad ,lai sez majas,vai brauka speciali noraditas vietas.Vajprats,masinas mums brauc virsu uz galeju parejam,ritenbrauceji uz ietvem...un ko mums darot...lidot uz slimnicam,morgiem.
  • Edvīns Lukaševičs-Lācis

    Edvīns Lukaševičs-Lācis

    Par telefonu lietošanu!!! Viss pārējais ir otršķirīgs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!