Eksperts: Iespējams, jāpalielina sodi par drošības jostu nelietošanu un būtisku ātruma pārkāpšanu

Latvijā, iespējams, nepieciešams palielināt sodus par drošības jostu nelietošanu un būtisku ātruma pārkāpšanu, intervijā aģentūrai LETA atzina Valsts tiesu ekspertīžu biroja eksperts Oskars Irbītis.

Atpakaļ uz rakstu

33 komentāri

 • Martins Adamsons

  Martins Adamsons

  Kuru es apdraud nelietojot jostu? Mana dzīvība ir mana darīšana, bet telefona lietošana un pagriezienu ne rādīšana tie ir draudi citiem.
 • Janis Rieksting

  Janis Rieksting

  Ja paši nesaprot un kultūras nav uz ceļiem tad sodi jāpaceļ, prakse rāda, ka tas strādā!
 • Zoya Polynova

  Zoya Polynova

  Par ceļiem nerunāsīm? Autobaniem nebūt šajā valstī?
 • Ansis Mežulis

  Ansis Mežulis

  Maksimālais ātrums ārpus apdzīvotām vietām 90 km/h tika izvēlēts Moskviču / Žiguļu laikos. 40 gados vieglās automašīnas ir kļuvušas daudz labāk vadāmas, daudz drošākas, bet amatpersonas acīmredzot par to neko nezin.
  Paskatieties, kāda ir Jūrmalas šoseja - lietus laikā vidējā joslā risas pielīst pilnas ar ūdeni, jābrauc pa vienu vai otru joslas maliņu. Pie radara Babītē daži braucēji bailēs no soda sabremzējas līdz 85 km/h. Katrs, kuram tas nepatīk, un kurš cenšas apbraukt, tiek uzskatīts par agresīvu braucēju!
 • Jevģēnijs Lugovskis

  Jevģēnijs Lugovskis

  Uz 30 dienām cietumā! Likuma pārkāpējs paliks bez darba, bez iztikas līdzekļiem, nākamreiz padomās pirms pārkāpt likumu.
 • Aivars Mackevics

  Aivars Mackevics

  Fotoradarus likt nav ceļus būvēt! Izbraucu pa bāni visu Poliju uz 140 km/h un neviena radara un soda!
 • Kaspars Sarnovskis
 • Duna

  Duna

  Nav valsti nekadas strategijas attistibas plans,tikai sodi,sodi.Tik milxigas administrativo likumu kaudzes,sodi par visu ko,ka gads,ta papildinajums,labojums.Pirms pienemat likumu musu kalpi 10x padomajiet.un,ja mainat likumu,tad no jauna bez papuldinajumiem,grozojumiem.Veco svitrot.Un sausmigi daudzi dublejas .Likumam jabut izteiktam viena teikuma,skaidri,saprotama teksta.Ta vien liekas ,ka mes daunu ,olgalvju pasaule dzivojam ,kur tiesi tadi pienem likumus.Nejegas un nezinisi,olgalvji.Pretigi,pretigi dzivot saja valsti.
 • Nauris Cīrulis

  Nauris Cīrulis

  Da nū , nē taču , priekš kam ?!? Veiciet pārrunas ar pārkāpējiem , runājiet , stāstiet statistiku , runājiet vēl reiz , veidojiet sociālās kampaņas , video un runājiet , runājiet ar pārkāpējiem :D
 • Duuna

  Duuna

  Neesat smiekligi ka tik sodit....par telefoniem,cigarete.,jostam....nu par ko veel,par gaisu.Jaiet cilvekiem ielas ka francija..tad bus labak,varbut sadzirdes.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!