Eksperts: Iespējams, jāpalielina sodi par drošības jostu nelietošanu un būtisku ātruma pārkāpšanu

Latvijā, iespējams, nepieciešams palielināt sodus par drošības jostu nelietošanu un būtisku ātruma pārkāpšanu, intervijā aģentūrai LETA atzina Valsts tiesu ekspertīžu biroja eksperts Oskars Irbītis.

Atpakaļ uz rakstu

33 komentāri

 • Sabine Berzina

  Sabine Berzina

  Varbūt japalielina sods negodprātīgiem autotirgotājiem, kuri tirgo LIMITED EDITION, kur nav komplektācijā padriezienrādītāju lampiņas )))))
 • Liene Derkaca

  Liene Derkaca

  Te jādomā ka ar valsti nav kaut kas kārtība , jo likt un paaugstināt sodus ir neefektīvi ! Tas ir tā pat ka bērnam likt kāda mācību priekšmeta neapmierinošu atzīmi - nu ar to neuzlabos viņa vēlmes mācīties , tāpat ar tiem nejēdzīgajiem sodiem - tas nav efektīvi ! Vahag meklēt citus veidus ka organizēt cilvēkus uz apziņu , un pirmkārt savediet un parūpējieties lai celi būtu kārtība ! Tas ļaus cilvēkiem mazliet atiet no īgnuma un organizēs viņus , samazināt ātrumu uz ceļiem arī nedod neko daudz - vajag ceļus savest kārtība lai var braukt normāli nevis ka ar zirgu pa kuitiem !
 • Jānis Stepkāns
 • Jānis Kalniņš

  Jānis Kalniņš

  sodi nemainis atieksmi ticiet cilvekam pasam jamainas
 • Māris

  Māris

  Par būtisku ātruma pārsniegšanu sodi jāpalielina. Par riskantu apdzīšanu vajadzētu bargu sodu un uz trīs menešiem atņemt autovadītaja tiesības
 • Sarmīte Rubcova

  Sarmīte Rubcova

  Labāk padomāt cik, un kādu bargu sodu, pat apliecību atņemšanu un aizliegumu braukt, dot DZĒRĀJŠOFERIEM.
 • Dace Sujeta

  Dace Sujeta

  Ja auto ir viņa visa dzīve, tad viņam pilnīgi vienalga kādi sodi! Vai viņš padomās un rīkosies "pareizi"?! Varbūt.
 • Sandijs Sjidnas

  Sandijs Sjidnas

  Ceļus sakārtojat, tad lai domā par sodiem. Avārijas lielākoties rodas ceļu stāvokļa dēļ - kādam bail ātri braukt pa bedrēm, viņš brauc lēni, citam jāsteidzas-uz taisnā posmā pēc šķēršļiem panāk iekavēto, viens otram traucē, sāk apdzīt,lieki manevrēt un tad arī rodas avārijas.
  Ceļi būs sakārtoti, tad varēs prasīt no šoferiem!
 • es te

  es te

  Braukšnas kultūra mums ir šausmīga!
  Bet sodi to neizmainīs,kur statistika no radariem?
  Bļaustījās tak,ka tas mazinās avārijas...
  Vajag sākt ar sevi ceļu policija,tad arī citi līdzināsies un ievēros.
  Par ceļu stāvokli vipār nerunāsim.
 • Andžeis
  +13 +13 0

  Andžeis

  Varbūt sākam sodīt tos ierēdņus kas strādā Satiksmes ministrijā un atbild par latvijas autoceļiem!!Mūsu autuceļi 21 gadsimtā atbilst akmenslaimetam

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!