Komentāri
Divas naktis reklāmas klipa filmēšanas laikā ierobežos satiksmi Vecrīgā
FOTO: LETA

Saistībā ar reklāmas klipa filmēšanu vairākos Vecrīgas ielu posmos tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana. Filmēšanas laikā var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis, kā arī izmantots papildu apgaismojums.

Pirmdien, 8.septembrī, no plkst. 19.00 līdz 9.septembra plkst. 9.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Šķūņu ielas posmā no Amatu ielas līdz Kaļķu ielai, Amatu ielas posmā no Šķūņu ielas līdz Meistaru ielai, Meistaru ielas posmā no Amatu ielas līdz Laipu ielai.

Savukārt no 9.septembra plkst. 19.00 līdz 10.septembrim plkst. 6.00 transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana būs liegta Vecpilsētas ielas posmā no Audēju ielas līdz Kalēju ielai, Alksnāja ielas posmā no Mazās Peitavas ielas līdz Mārstaļu ielai, Kalēju ielas posmā no Teātra ielas līdz Kaļķu ielai, Skārņu ielas posmā no Pēterbaznīcas ielas līdz Gleznotāju ielai.
Filmēšanas laikā var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis, kā arī izmantots papildu apgaismojums.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl