Divas dienas Rīgā varēs “parkoties” bez maksas

Komentāri
Divas dienas Rīgā varēs “parkoties” bez maksas
Foto: LETA

Maksas autostāvvietas, kuras apkalpo “Rīgas satiksme” Rīgas svētku laikā, 16. un 17.augustā, varēs izmantot bez maksas, izņemot autostāvvietu pie Kongresu nama – tur par auto novietošanu tomēr būšot jāmaksā.

Rīgas svētku laikā 16. augustā un 17. augustā gaidāmas arī izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos, tiks norīkoti papildu reisi un veiktas citas izmaiņas, lai nodrošinātu pilsētas iedzīvotāju un viesu nokļūšanu pasākumu norises vietās. Iedzīvotāji un pilsētas viesi sabiedrisko transportu (autobuss, trolejbuss un tramvajs) 16. un 17.augustā varēs izmantot bez maksas, izņemot minibusus, nakts satiksmes maršrutus un Retro tramvaju, par kuru izmantošanu joprojām būs jāmaksā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ņemot vērā to, ka Rīgas iedzīvotājiem un viesiem tiek piedāvāta plaša svētku programma, sabiedriskā transporta kustība tiks pielāgota svētku norises vietām, kursēs lielākas ietilpības transporta līdzekļi, atsevišķos maršrutos, atbilstoši pasažieru plūsmai, tiks nodrošināti papildu reisi.

16. un 17.augustā saistībā ar pasākumiem 40.maršruta autobusi apstāsies un uzņems/izlaidīs pasažierus pieturvietā “Lucavsala” virzienā uz Ziepniekkalnu.

Naktī no 16. uz 17.augustu transporta kustība atsevišķos sabiedriskā transporta maršrutos tiks nodrošināta līdz plkst. 01:00. Papildu reisi tiks nodrošināti maršrutos, kuros pasažieru plūsma ir vislielākā: 3., 11., (12., 23. un 26.apvienotais maršruts pa Akmens tiltu), 18., 24., 25., 37., 40., 50., 51., un 53.autobusa maršrutā, 9., 14., 15.,17., 18., 22, un 27.trolejbusa maršrutā, 4.,5.,6.,7.,10. un 11.tramvaja maršrutā.

Saistībā ar svētku pasākumiem lidostā “Spilve” 16.augustā no plkst.10:00 līdz 20:00 tiks organizēts autobusa maršrutus “Daugavgrīvas iela – Lidosta “Spilve”.

16. un 17.augustā saistībā ar pasākumiem Mežaparkā un Rīgas Zoodārzā 11.maršrutā tramvaji no plkst.12:00 līdz 17:00 kursēs intensīvākā režīmā pēc pagaidu saraksta.

Minibusi 16. un 17.augustā kursēs pēc brīvdienu saraksta, nakts satiksmes maršruti tiks organizēti naktī no 15.augusta uz 16.augustu un naktī no 16.augusta uz 17.augustu. Par minibusu un nakts satiksmes maršrutu izmantošanu pasažieriem ir jāmaksā.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl