Diskutē par atļautā ātruma samazināšanu apdzīvotās vietās

Sākusies diskusija, vai atsevišķās apdzīvotās vietās būtu jāsamazina atļautais braukšanas ātrums. Ierosinājuma galvenais arguments – mazāks ātrums pilsētā nozīmē arī mazāku risku gūt smagas traumas gājējiem un velosipēdistiem.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Nu re

  Nu re

  Nedomāju, ka Valsts kase ir tik tukša, ka jāaplaupa tauta.
 • spriidiic

  spriidiic

  Diskusijas nosaukums bija: ,,Ko vēl varētu sačakarēt ?,, .
 • ibis

  ibis

  Dalai sabiedribas ka ari valdibas un to paklauto instituciju saprats laikam saja jautajuma ir stipri vanckarigs! Jo taisas palielinat nodoklus,vel visadas cucibas,bet celu infra struktura no ta neuzlabojas!Piem.Babites jaunais velo cels,nu forschi,bet to veco cela posmu parbuvet divas joslas katra puse, tur smadzenes par isu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Raimonds

  Raimonds

  Visi runā par to cik slikti ir autovadītāji un kā ierobežot viņu tiesības uz pārvietošanos, bet kas ir darīts, lai gājēji, velosipēdisti, skūteristi, motorolleristi beidzot sāktu ievērot satiksmes noteikumus? Šoferis pabeidz manevru uz dzelteno- jāsoda, gājējs vai skūterists pārvietojas pie sarkanās gaismas- viss ok, vainīgs šoferis, kurš brauca ar atļauto ātrumu nevis lēnāk.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!