Der zināt! Lai atbrīvotu no sniega stāvlaukumus, Rīgā varētu evakuēt auto

Komentāri

Sniega izvešana no galvaspilsētas centra uz poligoniem Bolderājā, Getliņos, Zaķusalā un Imantā sākusies jau pirmdien, bet visaktīvāk tas būs naktī uz otrdienu. Tāpat pilsētas centrālajā daļā pakāpeniski uz dažām stundām slēgs stāvvietas, lai tās atbrīvotu no sniega sanesumiem.

“Gadījumā, ja automašīna tiktu pamesta stāvēšanas vietā, tad mēs to evakuēsim, lai iztīrītu pilsētu,” informē Vitālijs Reinbahs, Satiksmes departamenta direktors.

Andris Ameriks Rīgas domes vicemērs atzīst, ka ir saņemtas iedzīvotāju sūdzības par netīrīto sniegu, taču viņš norāda, ka snigšanas laikā būtu jārēķinās ar zināmām neērtībām šoferiem un gājējiem. “Sūdzības ir, sūdzību ir diezgan daudz gan par trotuāriem, gan braucamajiem ceļiem, bet ir saprotams viens – tad, kad ir sniegs, mums ir jārēķinās ar zināmām grūtībām,” viņš pauda.

Foto

Iedzīvotāju viedoklis: tā ir trako māja!

“Jums teikt atklāti vai “pa cilvēcisko”? Tā ir trako māja. Ziema pārsteigusi nesagatavotus. Sniegam janvārī nesagatavoti. Neviens neko nedara,” pauda Ķengaraga iedzīvotājs Vladimirs.

Tikmēr Rīgas domes vadība pēc operatīvās vadības štāba secinājusi, – vidēji aritmētiskā situācija pilsētā ir apmierinoša, un pilnīga kārtība būs divu vai trīs dienu laikā.

Video

Lasi vēl