Der zināt! Lai atbrīvotu no sniega stāvlaukumus, Rīgā varētu evakuēt auto

Komentāri

Sniega izvešana no galvaspilsētas centra uz poligoniem Bolderājā, Getliņos, Zaķusalā un Imantā sākusies jau pirmdien, bet visaktīvāk tas būs naktī uz otrdienu. Tāpat pilsētas centrālajā daļā pakāpeniski uz dažām stundām slēgs stāvvietas, lai tās atbrīvotu no sniega sanesumiem.

“Gadījumā, ja automašīna tiktu pamesta stāvēšanas vietā, tad mēs to evakuēsim, lai iztīrītu pilsētu,” informē Vitālijs Reinbahs, Satiksmes departamenta direktors.

Andris Ameriks Rīgas domes vicemērs atzīst, ka ir saņemtas iedzīvotāju sūdzības par netīrīto sniegu, taču viņš norāda, ka snigšanas laikā būtu jārēķinās ar zināmām neērtībām šoferiem un gājējiem. “Sūdzības ir, sūdzību ir diezgan daudz gan par trotuāriem, gan braucamajiem ceļiem, bet ir saprotams viens – tad, kad ir sniegs, mums ir jārēķinās ar zināmām grūtībām,” viņš pauda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Iedzīvotāju viedoklis: tā ir trako māja!

“Jums teikt atklāti vai “pa cilvēcisko”? Tā ir trako māja. Ziema pārsteigusi nesagatavotus. Sniegam janvārī nesagatavoti. Neviens neko nedara,” pauda Ķengaraga iedzīvotājs Vladimirs.

Tikmēr Rīgas domes vadība pēc operatīvās vadības štāba secinājusi, – vidēji aritmētiskā situācija pilsētā ir apmierinoša, un pilnīga kārtība būs divu vai trīs dienu laikā.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl