Dažu mēnešu laikā degvielas cenas ir sarukušas par 20%

Komentāri

Sekojot naftas cenu kritumam pasaulē, degvielas mazumtirdzniecības cenas Latvijā sasniegušas zemāko līmeni pēdējo divu gadu laikā un kopš vasaras samazinājušās par 20%.

Patlaban, piemēram, 95. markas benzīns maksā gandrīz par 30 eirocentiem lētāk nekā vasarā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču vairāk gan degvielas cena vairs nekritīsies, uzskata eksperti. Patlaban degvielas cena jau ir sasniegusi savu minimālo līmeni, taču naftas un naftas produktu cenu lejupslīdi Latvijas iedzīvotāji turpinās izjust arī nākamgad.

Zigurds Vaikulis, Citadele Asset Management Portfeļu pārvaldīšanas daļas vadītājs:

Pie naftas produktu cenām ir piesaistīta arī gāzes cena, no kuras tiek ražots arī siltums. Diezgan droši var paredzēt, ka gāzes un siltuma cena visdrīzāk samazināsies par 10 -20%. Tas visvairāk atspoguļosies veikalu, frizētavu u. tml. izmaksām, kur arī vajadzētu būt spiedienam uz šo uzņēmumu sniegto pakalpojumu cenām.

Straujais energoresursu cenu kritums, kas ir novērots pēdējos mēnešos, likšot pārskatīt arī inflācijas prognozes nākamajam gadam. Eksperti paredz, ka tā nākamgad nebūs augstāka par 1 vai 1,5%.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl