Daudzviet Latvijā sākas ceļu remonti! Jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem

Komentāri
Daudzviet Latvijā sākas ceļu remonti! Jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem
FOTO: F64

Daudzviet Latvijā šodien sākas ceļu remonti, tāpēc būs jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem.

Šodien atsākas būvdarbi posmā no Jūrmalas šosejas līdz Varkaļiem, kur šonedēļ vēl notiks sagatavošanās darbi, proti, tiks uzstādītas brīdinājuma zīmes un noteikti ātruma ierobežojumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Satiksmes ierobežojumi būs no nākamās pirmdienas. Tāpat ar ierobežojumiem jārēķinās uz Ventspils šosejas pie Tukuma, bet rīt ceļa seguma atjaunošana sāksies uz Ludzas-Terehovas ceļa un Gulbenes apkārtnē.

Aktuālā informācija par būvdarbiem un citiem satiksmes ierobežojumiem ir pieejama pa diennakts bezmaksas tālruni; 80005555, “Latvijas valsts ceļu” mājaslapā, kā arī lietotnē ”Waze”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl