Daudzviet apgrūtināti braukšanas apstākļi; brīdina par atkalu un melno ledu

0 Komentāru
Daudzviet apgrūtināti braukšanas apstākļi; brīdina par atkalu un melno ledu
FOTO: Flickr

Pievakarē atsevišķos ceļu posmos braukšanas apstākļi ir apgrūtināti un brauktuves apledo,  informē VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC).

Apledojums konstatēts Daugavpils šosejas posmā no Lielvārdes līdz Pļaviņām, Bauskas šosejas posmā no Iecavas līdz Grenctālei un Liepājas virzienā no Anneniekiem līdz Skrundai. Šie posmi tiek kaisīti ar pretapledojuma materiāliem.

Citviet braukšana pa galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem ir apmierinoša. Ceļu uzturēšanas darbos šodien ir iesaistītas 113 Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības, kas veic brauktuvju attīrīšanu no sniega un slideno posmu kaisīšanu.

Gaisa temperatūra ir no plus 2 grādiem pēc Celsija līdz mīnus 2 grādiem, un šādos meteoroloģiskajos apstākļos ir iespējama atkala un melnais ledus, skaidro uzņēmumā. Ceļu stāvoklis var mainīties ļoti strauji, tāpēc pirms braukšanas un tās laikā aicinām autovadītājus pārliecināties par brauktuves stāvokli un braukt uzmanīgi.

Par apstākļiem, kas negatīvi ietekmē braukšanu pa valsts ceļiem, LVC aicina paziņot Satiksmes informācijas centram pa diennakts tālruni 80005555 vai izmantojot Twitter @LVceli, lai nodrošinātu šīs informācijas nodošanu atbildīgajiem ceļu uzturēšanas dienestiem tālākai operatīvai rīcībai.

0 Komentāru