Dāma pie “BMW” un kungs pie “VW” džipa stūres Biķernieku aplī sarīko skandālu

13 komentāri
Dāma pie “BMW” un kungs pie “VW” džipa stūres Biķernieku aplī sarīko skandālu

Pirmdien, 25. martā, ap plkst. 15.30 Rīgā – Biķernieku un Juglas ielas satiksmes rotācijas aplī – fiksēts starpgadījums, kurā iesaistīta kāda “BMW” kabrioleta vadītāja un “VW” apvidus auto šoferis.

Raidījuma “Zebra” videoreģistratorā vispirms nofilmēts, kā “VW” vadītājs aplī palaiž tos, kas nāk no Juglas ielas, un tad taisās pats nogriezties nākamajā izejā. Savukārt “BMW” vadītāja brauc aplī uz otro joslu, jo viņai acīmredzot vajag tālāk taisni turpināt ceļu pa Juglas ielu. “Tad pēkšņi viņi viens otru pārprot un sākas skandāls. Kā jūs domājat, kā viņiem vajadzēja rīkoties?” jautā “Zebra”.

Notiekot vārdu apmaiņai, “VW” vadītājs autovadītājas virzienā met ar plastmasas pudeli un pamet strīdīgo vietu. Nesamierinoties ar notiekošo, kabrioleta stūrētāja metas pakaļ šoferim un uz Biķernieku ielas strauji nobloķē apvidus auto ceļu.

Dāma pamet “BMW” un straujiem soļiem dodas uz gaišo džipu, atkal notiek vārdu apmaiņa.

Savukārt pēc verbālās saskarsmes un “VW” aizmugurējās daļas nofotografēšanas sieviete iesēdās atpakaļ transportlīdzeklī, apgriezās braukšanai pretējā virzienā, izdarot to neatļautā vietā, un aizsteidzās atpakaļ uz apli.

13 komentāri