Daimler ASV atsauc 150 000 Mercedes-Benz automašīnu

Komentāri
Daimler ASV atsauc 150 000 Mercedes-Benz automašīnu
FOTO: LETA

Vācijas autobūves kompānija Daimler ASV atsaukusi 150 000 automašīnas saistībā ar riskiem to drošībai, pirmdien paziņoja uzņēmuma preses pārstāvis. Atsaukums aptvēris Mercedes-Benz E klases un CLS klases automašīnas, kas ražotas no 2012. līdz 2014. gadam.

Daimler norāda, ka atsaukums saistīts ar aizdegšanās riskiem, ko rada izolācijas paneļa loksne dzinēja nodalījumā, kas var nokrist un, nonākot saskarsmē ar karstajām dzinēja detaļām, aizdegties.

Šīs problēmas dēļ kompānija pagājušajā nedēļā Ķīnā un Vācijā jau atsauca 150 000 automašīnu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl