CSDD no šodienas uz mēnesi atliek muitojamo auto reģistrāciju

Komentāri

Reaģējot uz Valsts ieņēmumu dienesta (VID) atklāto auto kontrabandas shēmu, kurā iesaistīti arī Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) darbinieki, direkcija no šodienas atlikusi visu muitojamo automašīnu reģistrāciju uz vienu mēnesi.

Tas tiek darīts, lai izvairītos no iespējamiem krāpniecības gadījumiem, turklāt šaubīgās situācijās CSDD dokumentus pārsūtīs pārbaudei VID.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, – VID atklātā automašīnu kontrabandas shēma darbojās, noziedzniekiem no Krievijas ievedot ekskluzīvas mašīnas un reģistrējot CSDD tās ar viltotiem dokumentiem, it kā ievestas no Vācijas, tādējādi izvairoties no muitas maksas. Trīs CSDD darbinieki tiek turēti aizdomās, un direkcija tagad nolēmusi uz mēnesi iesaldēt muitojamo auto reģistrāciju.

Pagaidām gan nav zināms, kāds varētu būt ilgtermiņa risinājums, lai birokrātiskās normas nekavētu auto reģistrāciju, un vienlaikus izdotos izvairīties no krāpnieku aktivitātēm.

Foto

Video

 

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl