CSDD izsludina bezmaksas drošas ziemas braukšanas konsultācijas valsts reģionos

4 komentāri
CSDD izsludina bezmaksas drošas ziemas braukšanas konsultācijas valsts reģionos
AIVARS ĶESTERIS, F64

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) ikvienam autovadītājam piedāvā bezmaksas drošas ziemas braukšanas konsultācijas, un šobrīd tiek izsludināta pieteikšanās konsultācijām Latvijas reģionos – Rēzeknē, Valmierā, Tukumā un Jelgavā.

Vēl konsultācijas šogad notiks Liepājā, Ventspilī, kā arī Rīgā, Biķernieku trasē, norāda CSDD pārstāvis Rolands Rumba.

Nodarbību dalībniekiem tiks skaidroti drošas braukšanas pamati, veidota izpratne par bremzēšanas ceļa garumu, tā ietekmējošiem faktoriem ziemas apstākļos, par šķēršļu apbraukšanu un par to, kā izvairīties no sadursmes, ja bremzēšanas ceļš ir nepietiekams. Tāpat interesentiem individuāli tiks sniegts skaidrojums par auto riepu stāvokli un to izvēli atbilstoši ikdienas braukšanas stilam.

Nodarbību vietas: Rēzeknē – Ančupānu kartodromā, Valmierā – Dīvaliņa ielā 15, Tukumā – Tukuma autotrasē (Melnezera ielā 15) un Jelgavā – Sporta kompleksā ”Rullītis”.

Grupu nodarbību laiki reģionos: 9.-12. janvārī plkst. 12.00, 14.00 un 16.00.

Nodarbību ilgums būs viena stunda un 30 minūtes. Pieteikšanās nodarbībām, zvanot pa tālruni: 22021333 (darba dienās no plkst. 09.00-17.00)

Nodarbībā drīkst piedalīties jebkurš autovadītājs ar savu transportlīdzekli, kurš aprīkots ar ziemas riepām, kuram ir derīga tehniskā apskate un obligātā civiltiesiskā apdrošināšana. Vēlams uz nodarbību ierasties ērtos, braukšanai atbilstošos apavos un siltā apģērbā.

Visa informācija par drošas braukšanas apmācībām tiks sniegta mājaslapās “www.bksb.lv” un “www.csdd.lv”.