CSDD ikvienam piedāvā vienu bezmaksas drošas braukšanas nodarbību

0 Komentāru
CSDD ikvienam piedāvā vienu bezmaksas drošas braukšanas nodarbību
Foto: LETA

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) piedāvā visiem interesentiem bezmaksas drošas braukšanas ziemas konsultācijas Biķernieku trasē, informē direkcijas pārstāvji.

”Ikviens autovadītājs ir aicināts pārbaudīt savas braukšanas prasmes un iemaņas, kā arī sava automobiļa un tā riepu uzvedību mainīgos ziemas laika apstākļos,” teikts CSDD mājaslapā.

Vienu stundu ilgajā nodarbībā dalībniekiem ”tiks skaidroti drošas braukšanas pamati, veidota izpratne par bremzēšanas ceļa garumu, tā ietekmējošiem faktoriem ziemas apstākļos, par šķēršļu apbraukšanu un par to, kā izvairīties no sadursmes, ja bremzēšanas ceļš ir nepietiekams”.

Tāpat interesentiem individuāli tiks sniegts skaidrojums par auto riepu stāvokli, to izvēli atbilstoši ikdienas braukšanas stilam.

Drošas braukšanas eksperts Normunds Lagzdiņš:

Tas nebūs izklaides brauciens, bet noderīga un praktiska informācija jebkuram autovadītājam, lai viņš vai viņa spētu uz ceļa izšķirošā brīdī pieņemt pareizo lēmumu.

Nodarbībā drīkst piedalīties jebkurš autovadītājs ar savu transportlīdzekli, kurš aprīkots ar ziemas riepām, kuram ir derīga tehniskā apskate un obligātā civiltiesiskā apdrošināšana.

Informāciju par pieteikšanos meklē šeit!

0 Komentāru