Komentāri
CSDD dividendes novirzīs stacionāro fotoradaru iegādei
Foto: LETA

Ceļu satiksmes drošības direkcijai (CSDD) nebūs jāmaksā dividendes no 2014. gada peļņas, bet līdzekļi 1,14 miljonu eiro apmērā tiks novirzīti stacionāro fotoradaru iegādei, nolēma valdība.

Kā skaidro Satiksmes ministrijā (SM), 56 319 eiro savukārt tiks novirzīti Biķernieku kompleksajai sporta bāzei, lai veicinātu šīs nacionālās sporta bāzes sakārtošanu un attīstību, tostarp radītu atbilstošus apstākļus pasaules līmeņa sacensību norisei, tostarp rallijkrosa trases izbūvei, kā arī treniņiem un sabiedrībai kopumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

SM informē, ka atbilstoši valdības 2013.gadā izskatītajam informatīvajam ziņojumam “Par pārkāpumu fiksēšanas tehnisko līdzekļu (fotoradaru) ieviešanu” tika paredzēts, ka, lemjot par 2013., 2014., 2015., 2016. un 2017.gada CSDD dividenžu izmantošanu, valdība pieņems lēmumu par šo līdzekļu novirzīšanu ceļu satiksmes drošības uzlabošanai, konkrēti – investīcijām stacionāro fotoradaru iegādei, uzstādīšanai un darbības nodrošināšanai.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl