Cīņa par asfaltu – velo pret auto!

Komentāri
Cīņa par asfaltu – velo pret auto!
FOTO: LETA

Nemanot pāris dienu laikā vairākās Rīgas ielās notikušas pamatīgas izmaiņas satiksmē. Proti būvēšanas procesā ir trīs jauni veloceliņi, kuri ies paralēli auto plūsmai pa ceļa braucamo daļu – Lāčplēsa, Dzirnavu un Elizabetes ielās.

Daudzi šodien sastaptie šoferi uzskata, ka jaunie veloceliņi traucēs automašīnu plūsmai, veidosies sastrēgumi un septembrī vispār būs haoss, kad cilvēki atgriezīsies no atvaļinājumiem. Citi savukārt nav tik skeptiski un saredz arī labas lietas un ilgtermiņā paredz projekta izdošanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Projekta īstenotāji saka, ka šobrīd protams satiksmē un šoferu galvās ir neliels apjukums, taču tas nevilksies ielgi. Pāris nedēļas un viss ies veco gaitu tikai plus tam visam velosipēdistiem būs lielāka brīvība.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl