Komentāri
Cilvēki patvaļīgi un nelikumīgi krāso ietves malas dzeltenā krāsā, lai citi tur “neparkotos”
Aculiecinieka foto

Rīgā nereti cilvēki patvaļīgi uzdarbojas, krāsojot ietvju malas dzeltenā krāsā. Tas maldina autovadītājus, ka viņiem ir liegts tur novietot savus spēkratus. Lai arī šāda rīcība ir nelikumīga, krāsotāju, izrādās, netrūkst, portāls Skaties.lv uzzināja Rīgas domes Satiksmes departamentā.

Proti, portāls Skaties.lv saņēma ziņu, ka Mazā Krasta ielā pie Sporta manēžas ietves mala nokrāsota dzeltenā krāsā, taču cilvēki tur tik un tā novieto savus auto. Vēršoties Satiksmes departamentā un skaidrojot, kādēļ šāda situācija un nekas netiek darīts, lai aizkavētu spēkratu novietošanu neatļautā vietā, uzzinājām, ka patiesībā ietves mala dzeltena nokrāsota patvaļīgi. Proti, kāds ieinteresēts cilvēks vai uzņēmums acīmredzot nav gribējis, ka tur cilvēki novieto savus automobiļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā redzams aculiecinieka foto, autovadītāji Mazā Krasta ielā acīmredzot zina, ka ietves mala kļuvusi dzeltena nelikumīgā ceļā, un neliekas par to ne zinis.

Lūk, kā tas izskatās:

Aculiecinieks

Aculiecinieks

Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis portālam Skaties.lv stāsta, ka iepriekš ir bijis Rīgas apgabaltiesas spriedums, kurā nolemts, – ja līnija uzkrāsota patvaļīgi, tad autovadītājs, kas tur novieto automašīnu, nevar un nedrīkst tikt sodīts.

Tikmēr Satiksmes departamentā norāda, – šādi gadījumi Rīgā nav retums, un dzeltenas ietvju malas tiek patvaļīgi mālētas gan Rīgas centrā, gan ārpus tā.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Lasi vēl