“Cik ilgi mēs tā varam dzīvot?” Rīdzinieki un pilsētas viesi jautā, kad tiks atsākti remontdarbi vairākās vietās galvaspilsētā!

“Krišjāņa Valdemāra ielā pie Ierēdņu ielas atrodas trolejbusa pietura, pirms trīs nedēļām pietura tika izjaukta. Nu jau ir trīs nedēļas pagājušas, bet nekas nenotiek. Tāpat kā uz Deglava un Brasas tilta. Nevienas dzīvas dvēseles, cik ilgi mēs tā varam dzīvot? Tur tās Ahundas un Dambīša jaunkundzes, kas tik nav, viņiem vienmēr būs attaisnojums, bet viss stāv uz vietas.” Zvans, kas atstāts “Bez Tabu” automātiskajā atbildētājā, un Ojārs nav vienīgais, kurš vaicā, kāpēc ieilguši remontdarbi galvaspilsētā.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Savējais

  Savējais

  A Ušakova laikā kkas taču darijas. Nekādā ziņā neesmu par viņu, bet fakts ir fakts.
 • Lulūū

  Lulūū

  Rīdzeniekiem protesta akcijas jàtaisa par par sūdīgu atieksmi pret iedzīvotàjiem...šitā nevar tak dzīvot ....valdībai pa PAKAĻU.
 • Lulūū

  Lulūū

  Da johaidii kas par sarunàm un atrunàm. Ja duvdarba laukumà ir atrasti šķeršļi,tad risinàm un stràdajam tāläk..
  Es vnk piekrītu šiem komentàriem.Ka Rīgas dome un buvinspekcija nespej labot savas lielàs kļudas ko ir izdarijuši ar valsts ceļiem, un vispàr ar celtniecību Latvijas teritorijà..
  Rīga šobrīd izskatās kà liela KURMJA ALA..kura visa ir izàrdīta...un RADA BĪSTAMAS SITUÀCIJAS UZ CEĻIEM. .UN ĀRZEMNIEKIEM KÀ TURISTIEM. RĪGA NEBŪS PIEVILCĪGA..JO IR BISTA...VIS APKÀTR. VALDĪBAI FUII

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!