Komentāri
Četru mēnešu laikā policija fiksējusi 36 tūkstošus ātruma pārkāpēju! Rekords aprīli – 168 km/h
Foto: LETA

Šā gada pirmo četru mēnešu laikā Valsts policija Latvijā noformējusi gandrīz 36 tūkstošus protokolu autovadītājiem par atļautā ātruma pārsniegšanu. Turklāt aprīlī lielākais reģistrētais ātrums gandrīz divkārt pārsniedzis atļauto – 168 km/h.

Savukārt lielākais ātrums uz Latvijas ceļiem, ko fiksējusi Valsts policija, martā bija 210 km/h. Ātruma pārkāpumi ir fiksēti gan ar fotoradariem, gan policijas reidos ar rokas radariem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Normunds Krapsis, VP Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks:

Diemžēl nevarētu teikt, ka pārkāpumu skaits samazinās. Gan sastādīto protokolu skaits, gan arī fiksēto pārkāpēju skaits ir pietiekami liels. Ja mēs skatāmies tādā plašākā mērā, kāda ir situācija kopumā ceļu satiksmes jomā, tad bojāgājušo skaits uz doto brīdi ir samazinājies.

Visbiežāk ātruma antirekordi Latvijā fiksēti uz salīdzinoši nesen atklātā jaunā autoceļa Koknese-Tīnūži, liecina Valsts policijas statistikas dati.

Tagad policija ir pastiprinājusi ātruma pārbaudes, un aprīlī uz šā ceļa gandrīz dubultojās tur notverto ātrumpārkāpēju skaits. Ja iepriekš vidēji mēnesī tie bija 75 šoferi, kas pa šo šoseju traucas pārgalvīgā ātrumā, tad aprīlī tie bija jau 146 šoferi, bet maija sākumā – 29.

Lasi vēl