Komentāri

Pirmais septembris – šajā dienā un arī pāris nedēļas turpmāk pie skolām dežurēs pašvaldības policija, un Valsts policija pastiprināti vēros satiksmi visā valstī.

Kā sarunā ar “900 sekundēm” norāda ceļu policisti, 1. septembrī Rīgā palielinās auto satiksme. Raksturojot autovadītāju noskaņojumu, viņi min, ka steigas dēļ arī šoferi nereti kļūst nervozāki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komentējot gājēju uzvedību, policisti norāda, ka pirmajā skolas dienā bērni cenšas būt apzinīgi, tomēr vēlāk nereti rīcībā ir novērojama neuzmanība un ielas tiek šķērsotas tām nepiemērotās vietās.

Likumsargi ievērojuši, ka negatīvu ietekmi uz bērnu uzvedību un satiksmes noteikumu ievērošanu atstāj arī vecāki un vecvecāki. Situācijās, kad luksoforā deg sarkanā gaisma, taču tuvumā šķietami nav neviena auto, vecāki nereti šķērso ielu un uz bērnu norādēm, ka deg “sarkanais cilvēciņš”, attrauc: nekas, nekas – tur neviena tāpat nav. Tas atstāj ietekmi uz bērna uzvedību.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl