Komentāri

Pirmais septembris – šajā dienā un arī pāris nedēļas turpmāk pie skolām dežurēs pašvaldības policija, un Valsts policija pastiprināti vēros satiksmi visā valstī.

Kā sarunā ar “900 sekundēm” norāda ceļu policisti, 1. septembrī Rīgā palielinās auto satiksme. Raksturojot autovadītāju noskaņojumu, viņi min, ka steigas dēļ arī šoferi nereti kļūst nervozāki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komentējot gājēju uzvedību, policisti norāda, ka pirmajā skolas dienā bērni cenšas būt apzinīgi, tomēr vēlāk nereti rīcībā ir novērojama neuzmanība un ielas tiek šķērsotas tām nepiemērotās vietās.

Likumsargi ievērojuši, ka negatīvu ietekmi uz bērnu uzvedību un satiksmes noteikumu ievērošanu atstāj arī vecāki un vecvecāki. Situācijās, kad luksoforā deg sarkanā gaisma, taču tuvumā šķietami nav neviena auto, vecāki nereti šķērso ielu un uz bērnu norādēm, ka deg “sarkanais cilvēciņš”, attrauc: nekas, nekas – tur neviena tāpat nav. Tas atstāj ietekmi uz bērna uzvedību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl