Komentāri

Pirmais septembris – šajā dienā un arī pāris nedēļas turpmāk pie skolām dežurēs pašvaldības policija, un Valsts policija pastiprināti vēros satiksmi visā valstī.

Kā sarunā ar “900 sekundēm” norāda ceļu policisti, 1. septembrī Rīgā palielinās auto satiksme. Raksturojot autovadītāju noskaņojumu, viņi min, ka steigas dēļ arī šoferi nereti kļūst nervozāki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komentējot gājēju uzvedību, policisti norāda, ka pirmajā skolas dienā bērni cenšas būt apzinīgi, tomēr vēlāk nereti rīcībā ir novērojama neuzmanība un ielas tiek šķērsotas tām nepiemērotās vietās.

Likumsargi ievērojuši, ka negatīvu ietekmi uz bērnu uzvedību un satiksmes noteikumu ievērošanu atstāj arī vecāki un vecvecāki. Situācijās, kad luksoforā deg sarkanā gaisma, taču tuvumā šķietami nav neviena auto, vecāki nereti šķērso ielu un uz bērnu norādēm, ka deg “sarkanais cilvēciņš”, attrauc: nekas, nekas – tur neviena tāpat nav. Tas atstāj ietekmi uz bērna uzvedību.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl