Komentāri
Ceļu policija plāno pievērst īpašu uzmanību tiem šoferiem, kas runā pa tālruni
Foto: LETA

Tiek plānots, ka tuvākajā laikā tiks pievērta īpaša vērība tam, lai autovadītāji nelietotu dažādas palīgierīces, kas novērš uzmanību no ceļa, tostarp mobilos telefonus, planšetdatorus un dažādas mobilās aplikācijas.

Vērība tiks pievērsta tieši tam, ka ierīces novērš šoferīšu uzmanību, taču tas nenozīmē, ka tiks aizliegtas noteiktu lietojumprogrammu, piemēram, Waze, izmantošana, portālam Skaties.lv uzsvēra Ceļu policijas pārstāve Ilze Jurēvica.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat, lai mazinātu ceļu satiksmes negadījumu skaitu, policija grasās iegādāties pārvietojamos fotoradarus, kā arī netrafarētas automašīnas.

Šajās dienās Latvijā notiek Eiropas ceļu policijas – TISPOL ekspertu diskusijas par ceļu satiksmes drošības jautājumiem. Prioritāte ir ceļu satiksmes negadījumu, kā arī bojāgājušo un ievainoto samazināšana. Latvija šajā statistikā ir vienā no pēdējām vietām Starp Eiropas Savienības dalībvalstīm.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl