Komentāri

Imantas 16. līnijas ceļš darba dienu rītos, kad vecāki ved savas atvases uz tuvumā esošo skolu, nav izbraucams divos virzienos, tādēļ autovadītāji brauc pa ietvi, neņemot vērā, ka no blakus esošo māju kāpņutelpām var izskriet kāds bērns vai notikt kāda cita nelaime.

Problēma slēpjas tajā, ka automašīnu ir daudz un tās nedod ceļu pretī braucošajiem spēkratiem, kuriem šajā gadījumā ir priekšroka. Līdz ar to tuvējo māju iedzīvotāji ar savām automašīnām nevar tikt laukā no pagalma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāvji pauž, ka risinājums būtu šeit izveidot vienvirziena ietvi, taču tad jārēķinās, ka tuvējā uzbraukšana uz Gramzdes ielu būs krietna gabaliņa attālumā.

Kamēr nekas netiek darīts, autovadītāji rada bīstamas situācijas, turklāt daži kļūst arī agresīvi noskaņoti un vietās, kur būtu jādod priekšroka pretī braucošajiem, spītīgi ceļu nedod.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl