Komentāri
Ceļa putekļiem klāti, bet smalki! Latvijā piestāj “Baltic Classic Rally 2017” dalībnieki!

Retro automašīnu Baltijas rallija “Baltic Classic Rally 2017”  šajās dienās sasnieguši Latviju. Ceļa putekļiem klāti, tie piestājuši dažādās Latvijas vietās – aculiecinieki tos fiksējuši vēju pilsētā Liepājā un Tīreļos, “Astarte-Nafta” DUS.

Retro automašīnas savu ceļu uzsāka Stokholmā 28. maijā. Rallija laikā tās apceļo Zviedriju, Somiju, Igauniju, Latviju, Lietuvu un Poliju. Rallija noslēgums ir Berlīnē 10. jūnijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Retro autiņi “uzpildās” Tīreļos:

Retro “autiņi” piestāj Liepājā:

Retro auto Rīgā piestāja 4. jūnijā:

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl